25 września 2022
WYDZIAŁ SZKOLENIA ZZPN zaprasza wszystkich chętnych trenerów, którzy chcieliby spróbować swych sił w charakterze Edukatora do kontaktu z nami. W ostatnim kwartale 2022 roku planowane są m.in. certyfikowane akcje szkoleniowe
21 września 2022
WYDZIAŁ SZKOLENIA ZZPN zaprasza do udziału w planowanych certyfikowanych akcjach szkoleniowych, które odbędą się do końca bieżącego roku. Wszystkie terminy i miejsca podamy wkrótce. Zapisy będą dostępne w systemie PZPN24:
20 września 2022
Rozpoczynamy cykl KONSULTACJI POWIATOWYCH #ZZPNTalent w 6 lokalizacjach – TRENERZE ZGŁOŚ SWOJEGO UTALENTOWANEGO ZAWODNIKA przez FORMULARZ ONLINE - do udziału w wybranym terminie poniżej. Podział na strefy zaprezentowany jest na

   Zobacz także

Na początku września br. zapraszamy wszystkie Panie i Panów trenerów pracujących z dziećmi i młodzieżą na konferencję warsztatową, która odbędzie się w 2 lokalizacjach – dn. 1.09 br. w Świdwinie oraz 4.09 br. w Policach. Szkolenie dedykowane jest w szczególności trenerom na co dzień rywalizujących w rozgrywkach turniejowych #PIERWSZAPIŁKA, ale nie tylko.

Tematyka jest bardzo ciekawa i dotyczy tak naprawdę wszystkich kategorii wiekowych, więc serdecznie zapraszamy każdego zainteresowanego trenera. Będzie okazja do porozmawiania na temat wielu aspektów szkoleniowych oraz wymiany zebranych doświadczeń.

Zapisy elektronicznie po zalogowaniu w systemie PZPN24.

Szkolenie jest bezpłatne - finansowane przez ZZPN i będzie certyfikowane dla licencji: Grassroots D, UEFA Grassroots C oraz UEFA B – w liczbie 3 pkt.

 

KONFERENCJA warsztatowa #PIERWSZAPIŁKA - wrzesień 2022

14 sierpnia 2022