12 kwietnia 2024

Komunikat #PierwszaPiłka-wnioski i sugestie po pierwszej rundzie 

KOMUNIKAT:

Szanowne Trenerki, Szanowni Trenerzy,

Za nami pierwsza runda rozgrywek Pierwszej Piłki. Przy tej okazji odwiedziliśmy osobiście kilka turniejów i nieustannie jesteśmy pod wielkim wrażeniem, ogromnego zaangażowania trenerów, rodziców i wszystkich uczestników. To dzięki Waszej pracy turnieje są prawdziwym świętem piłki nożnej w naszym regionie.

Niestety nie możemy być osobiście na każdym organizowanym turnieju, dlatego ważnym aspektem w komunikacji z nami jest przesyłany przez Was raport. Nie do końca wszyscy organizatorzy wypełniają ten obowiązek. W związku z czym w sytuacjach kryzysowych takich jak:

  • niezgłoszona odpowiednio wcześniej nieobecność drużyny,
  • zbyt mała liczba lub wielkość boiska,
  • czy skrajne sytuacje związane z nagannym zachowaniem rodziców, o których nie jesteśmy informowani powodują, że nie możemy skutecznie reagować.

Kolejnym bardzo ważnym aspektem we wzajemnych relacjach jest przestrzeganie terminów podawania miejsca i czasu rozgrywania turniejów, w związku z czym w przypadku przekroczenia ustalonego w regulaminie terminu zmuszeni będziemy do nakładania na organizatorów kar dyscyplinujących.

Przy najbliższej okazji chcielibyśmy wprowadzić dobrą zasadę wyznaczania przez organizatorów stref kibica. Oczywiście wszystko zależy od dostępnej infrastruktury, ale niekoniecznie musi być to przysłowiowe wyrzucenie za płot a np. oddzielenie boiska określoną odległością wyznaczając strefę stożkami.

 

Dziękujemy serdecznie za Wasz wkład w propagowanie piłki nożnej w regionie. Zapraszamy do przesyłania relacji i zdjęć z wydarzeń.

 

Do zobaczenia na boiskach !!!

Koordynatorzy rozgrywek #PIERWSZAPIŁKA

 

 

 

Wypełnienie formularza zajmuje dosłownie kilka minut. Zgodnie z regulaminem obowiązkiem organizatora jest wysłanie sprawozdania maksymalnie 48 godzin po turnieju.

 

 

   

   SPRAWOZDANIE Z TURNIEJU

 

 

 

 

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt z koordynatorami rozgrywek:

Krzysztof Tatarowicz – Okręg Koszalin, tel. +48 609 850 991

Łukasz Stański - Okręg Szczecin, tel. +48 538 187 773

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Zobacz także

23 maja 2024
Eliminacje klubowe do II edycji Turnieju Gry 1x1 – rozgrywek organizowanych przez Polski Związek Piłki Nożnej oraz Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej - w województwie zachodniopomorskim
09 maja 2024
Zostało zaledwie kilka dni na zgłoszenie reprezentantów klubowych do II edycji Turnieju Gry 1x1! Do 14 maja 2024 r. kluby piłkarskie, chcące wziąć udział w
08 maja 2024
W niedzielę 9 czerwca br. w Szczecinie odbędzie się konferencja dla trenerów bramkarzy - GOALKEEPER ZZPN 2024. Zapisy tylko w formie elektronicznej przez konto trenera