11 lutego 2024

Komunikat #PierwszaPiłka - wyniki ankiety ewaluacyjnej, ankieta zgłoszeniowa, regulamin

KOMUNIKAT:

Szanowni Państwo Trenerki, Trenerzy i Rodzice,

 

Po zapoznaniu się z Państwa spostrzeżeniami przesłanymi za pośrednictwem ankiety ewaluacyjnej na temat przebiegu rozgrywek dla dzieci #PIERWSZAPIŁKA oraz propozycjami ewentualnych zmian, które należało by wprowadzić wyciągnęliśmy następujące wnioski.

Główną przestrzenią do poprawy są przede wszystkim działania organizacyjne klubów uczestniczących w rozgrywkach. Częste absencje turniejowe zgłoszonych drużyn bez wcześniejszego poinformowania organizatora, nieodpowiednia infrastruktura czy niewystarczająca liczba boisk w stosunku do liczby uczestniczących drużyn,  zbyt późne podawanie przez gospodarzy turniejów informacji o zmianach terminów rozgrywania turniejów, czy brak dostępu do infrastruktury sanitarnej to najczęściej wymieniane spostrzeżenia. Jako organizatorzy rozgrywek wprowadziliśmy kilka zmian w Regulaminie rozgrywek, które mają na celu uregulowanie wyżej wymienionych sytuacji spotykanych w trakcie sezonu, jednocześnie czujemy się zobligowani do bardziej surowego traktowania jego łamania.

W związku z tym  pragniemy zwrócić uwagę, by uczestnicy chcący wziąć udział w rozgrywkach świadomie podejmowali decyzję o zgłoszeniu swoich zespołów, biorąc pod uwagę własne możliwości infrastrukturalne, organizacyjne i personalne w zakresie sztabu.

Jesteśmy przekonani, że wyrozumiałość i chęć współpracy na każdym etapie rozgrywek cechuje całą naszą społeczność piłkarską, należy jednak pamiętać, że to dzieci na końcu tego procesu ponoszą największe konsekwencje w sytuacji gdy miejsce mają wcześniej wspomniane zdarzenia.

Jedną z Państwa sugestii była też kwestia związana z formą rozgrywek narzucającą zespołom grę w danej grupie przez całą rundę, co Państwa zdaniem mogło wpływać na atrakcyjność wydarzenia. W związku z powyższym planujemy wprowadzenie pewnych modyfikacji, o których poinformujemy po zapoznaniu się z listą zgłoszonych zespołów w danym regionie.

Wszystkim uczestnikom ankiety, którzy wyrazili swoją opinię serdecznie dziękujemy. Były to dla nas cenne uwagi, które z pewnością będą miały istotny wpływ na dalszy rozwój rozgrywek dla dzieci.

Do zobaczenia na boiskach !!!

Koordynatorzy rozgrywek #PIERWSZAPIŁKA

 

 

Wydział Szkolenia zachęca również do zapoznania się z regulaminem rozgrywek Pierwsza Piłka! Regulamin został stworzony z myślą o zapewnieniu uczciwej i emocjonującej rozgrywki, zawiera  wszystkie niezbędne informacje dotyczące obowiązujących zasad.

Zachęcamy więc wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z regulaminem rozgrywek Pierwsza Piłka oraz do wypełnienia ankiety zgłoszeniowej. 

 

Dołączcie do nas i bądźcie częścią tej wspaniałej przygody!

 

 

REGULAMIN ROZGRYWEK #PIERWSZAPIŁKA

ANKIETA ZGŁOSZENIOWA ZESPOŁÓW #PIERWSZAPIŁKA

 


 

   Zobacz także

12 lipca 2024
KOMUNIKAT: Szanowne Trenerki, Szanowni Trenerzy, Za nami kolejny sezon rozgrywek organizowanych dla najmłodszych adeptów piłki nożnej #PIERWSZA PIŁKA. Na wstępie chcielibyśmy podziękować Wam za stworzenie
10 lipca 2024
Aktualnie prowadzimy nabór na następujące KURSY TRENERSKIE: KURS UEFA C - dla początkujących trenerów Wnioski należy składać poprzez platformę PZPN24 po zalogowaniu i założeniu funkcji
19 czerwca 2024
BRAWO CHŁOPCY, którzy awansowali do FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO TURNIEJU GRY 1X1. To był fajny czas, wiele emocji, pełne zaangażowanie zawodników i ogromny duch walki. Na pewno