Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu bezpłatnych szkoleń ONLINE, dedykowanym trenerkom i trenerom prowadzącym zespoły województwa Zachodniopomorskiego. Cykl obejmuje cztery wydarzenia edukacyjne, o zróżnicowanej tematyce, dedykowane różnym specjalizacjom. Nasze wiosenne spotkania obejmować będą, świat szkolenia piłkarskiego dzieci (od G do D) oraz amatorskich zespołów młodzieżowych i seniorskich. 

Wśród prelegentów będziemy gościć osoby bezpośrednio zorientowane na potrzeby i cele poszczególnych kategorii wiekowych.           Szczegóły kolejnych szkoleń, publikowane będą za pośrednictwem kanałów informacyjnych ZZPN.

Sytuacja epidemiologiczna wraz z obostrzeniami odbiła piętno na wielu płaszczyznach naszego życia. Obowiązujące ograniczenia wykluczyły organizację wydarzeń edukacyjnych w klasycznej formule. Wiedząc, że stała edukacja trenerek i trenerów jest priorytetem, stwarzającym realną szansę na podnoszenie jakości pracy szkoleniowej w klubach. Podjęliśmy decyzję, o organizacji nieodpłatnych szkoleń w formie zdalnej. 

Głęboko wierze, że zaproszeni goście, zaproponowana tematyka oraz formuła, sprostają Waszym oczekiwaniom i na stałe wpiszą się w kalendarz wydarzeń edukacyjnych Pomorza Zachodniego. 

Życzę pełnych inspiracji, przepełnionych pożyteczną wiedzą szkoleń.

Jan Bednarek

Prezes ZZPN

REJESTRACJA

SZCZEGÓŁY

PZPN24

UCZESTNICTWO

BEZPŁATNE

FORMUŁA

ONLINE